Şerbetçi AŞ
Firma Profili : Şirketimiz 1963 senesinde Ankara da ki çimento talebini karşılamak üzere Ahmet ŞERBETCİ adıyla faaliyetine başlamıştır. 1981 yılında Ahmet ŞERBETCİ ismi altında faaliyet gösteren şirketimiz Mehmet ŞERBETCİ, Mustafa ŞERBETCİ ve Salih ŞERBETCİ nin de katılımlarıyla ŞERBETCİ İnş. Mlz. AŞ ismini almıştır. Şirketimiz bu noktadan sonra ticari faaliyetlerini artırmış (inşaat demiri, alçı, kireç ve muhtelif inşaat malzemeleri satışı) ve Ankara8217;nın inşaat malzemeleri konusundaki talebini geniş bir yelpazede karşılayacak duruma gelmiştir. 1998 yılında şirketimiz Şaşmaz Hazır Beton tesisiyle bu sektördeki talebi karşılayabilmek için hazır beton üretim faaliyetlerine başlamış daha sonra Kayaş, Kırıkkale Kazan tesislerini kurmuş ve Ankara8217;da bu sektörün öncülerinden birisi olmuştur. Ahmet ŞERBETCİ8217;nin onursal başkanı olarak bizlere yol gösterdiği şirketimizde şu an itibariyle üç kuşak görev yapmaktadır. Şu anda şirketimiz Mehmet ŞERBETCİ yönetiminde kazandığını yatırıma, istihdama ve ülke yararına harcayan, çalışanlarıyla bütünleşmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteyi güvenle birleştiren hizmet odaklı bir yapıya sahiptir.
Ürünler :
Adres : :0312 353 59 09 Fax :0312 351 30 47 E-Posta :iserbetci@gmail.com Adres :Demirciler Sitesi 2. cad. No:84 SİTELER / ANKARA
Telefon :
Ankara ilinde yer alan Şerbetçi AŞ firması görüntülenmektedir.
Firma bilgileri kullanıcılar tarafından girilmektedir. Eğer bilgilerde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız silme / düzeltme için lütfen iletişim bölümünden bize mesaj atarak bildiriniz.
Siz de firmanızı kaydetmek isterseniz üst menüdeki firma ekle linkine tıklayarak kayıt yapabilirsiniz.