Atam Hazır Beton
Firma Profili : Atam hazır beton imalat inşaat taahhüt turizm ticaret ve sanayi limited şirketi modern teknolojide hazır beton üretimi yapmak üzere 21/11/2005 tarihinde limited şirket olarak tescil edilmiştir. 06/04/2006 tarihinde hazır beton üretimine başlamıştır. Atam hazır beton üç Türk ve üç yabancı yatırımcının teşvikiyle finanse edilmiş olup eşit hisseli olarak faaliyetini sürdürmektedir. Ortaklardan birisi olan İnş. Müh. Tuncay ATAM diğer ortaklardan oluşan yönetim kurulu tarafından yönetim kurulu başkanı olarak şirketi temsil ve ilzam etmekle görevlendirilmiştir. Atam hazır beton; hazır beton imalat ve satışı, kum ve çakıl ocakları ile taş ocaklarını kiralayarak veya satın alarak ruhsatını alıp işletmek, her türlü inşaat malzemeleri imalat ve satışını, inşaat taahhüt işlerini gerek kendisi gerekse şirket bünyesinde istihdam edeceği şirket bünyesinde yapılması hizmetlerini vermektedir. Firmanın Merkez Ofisi Alanya8217;da olup, Konaklı kasabası Elikesik köyünde hazır beton imalatının yapıldğı,kalite kontrol denetiminin yürütüldüğü fabrika bulunmaktadır. Atam hazır beton kurulduğu günden bu yana çok sayıda kamu kuruluşu ve özel sektör inşaat firmaları ile çalışmış olup, faaliyet alanındaki konularla ilgili çeşitli sınıflarda beton üretimi yapmıştır. Atam hazır betonunun kadrosunda iki İnşaat Mühendisi, iki inşaat teknikeri ve her departmanda branşında uzman personelleri ile beton üretiminde en son teknolojik ekipmanları ile müşterilerine kaliteli, güvenli ve müşteri memnuniyetiyle her sınıf beton üretilebilmektedir. Kaliteli beton üretiminin sağlanmasını hedefleyen Atam hazır beton müşteri memnuniyetini esas alan güvenilirlik, tarafsızlık, gizlilik, bağımsızlık ve profesyonel çalışma prensiplerini kendisine ilke edinmiştir. Çağdaş seviyede, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, kaliteli beton üretimi yapması için sürekli kontrollerini ve çalışmalarını sürdürmektedir. Atam hazır beton çalışmaların standardizasyonunu, verimli, kaliteli ve hızlı şekilde yapılmasını sağlamak için en gelişmiş bilgisayar donanım ve yazılım imkanlarını kullanmaktadır.
Ürünler :
Adres : Şirketin merkez adresi, Saray mah. Neslihan sok. Nuay apt. No: 6 Alanya/Antalya Tel: 0 242 5135838 Faks: 0 242 5134189 Fabrika adresi, Konaklı kasabası Elikesik köyü yolu üzeri Alanya/Antalya Tel: 0 242 5315050 Faks: 0 242 5315135
Telefon : 0 242 5135838
Antalya ilinde yer alan Atam Hazır Beton firması görüntülenmektedir.
Firma bilgileri kullanıcılar tarafından girilmektedir. Eğer bilgilerde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız silme / düzeltme için lütfen iletişim bölümünden bize mesaj atarak bildiriniz.
Siz de firmanızı kaydetmek isterseniz üst menüdeki firma ekle linkine tıklayarak kayıt yapabilirsiniz.