Kayseri Beton Firmaları
Firma Profili : PREFABRİKE YAPI ELEMANLARI - BETAŞ PREFABRİKE A.Ş. 1997 yılında Kayseri 1.Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. BETAŞ A.Ş. genellikle sanayi tesisleri ve depo - ambar binaları yapmaktadır.
Ürünler : PREFABRİKE YAPI ELEMANLARI
Adres :
Telefon : 03523222050
Firma Profili : 1992 yılında KAYSERİ şehir merkezine 7 km mesafede Argıncık mahallesinde 100.000 metrekare alan üzerine hazırbeton tesisi olarak kurulan ERBETON A.Ş. kurulduğu günden bu yana teknolojiyi yakından takip ederek ve üstün hizmet anlayışını ön planda tutarak bölgesinde inşaat şirketlerinin güvenle tercih ettiği lider bir kuruluş haline gelmiştir. 1997 yılında hizmete açtığımız taş kırma ve eleme tesisleri ile üretimin aşaması olan malzeme tedariğinden betonun sevkine kadar olan tüm üretim sürecinde uzman personel vasıtası ile hizmette de kalitenin sürekliliğini sağlamaktadır. ERBETON A.Ş. 2002 yılında beton boru, parke, bordur üretim tesisini hizmete açarak, üretime başlamıştır. Artan müşteri isteklerine kısa sürede cevap verebilmek ve müşteri şartlarını yerine getirebilmek amacı ile ERBETON A.Ş Başakpınar tesisimiz 2007 yılında kurularak hazırbeton tesisi ve beton, betonarme boru, parke üretim kapsamını geliştirmiştir.
Ürünler :
Adres : Argıncık Talatpasa Mah.640. Sk. No:71 Kocasinan/KAYSERİ
Telefon : 03522401134
Firma Profili : Firmamız 1991 yılında Erciyes Tornacılık olarak kurulmuş ve 2000 yılında da ERMAK A.Ş. olarak Konveyör hatları, Transmikser ve Yedek Parça imalatına Kayseri8217;de başlamıştır. 1750 m2 kapalı alanı ile bünyesinde 16 uzman personeli ile yılda 400 Transmikser üretebilme kapasitesine sahip, Türkiye8217;nin önde gelen firmaları arasındadır. Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak benimsemiş, tedarikçilerle uyumlu şekilde çalışarak istenen kalite seviyesindeki hammaddeleri en ucuz şekilde temin ederek, hatalara zamanında ve sistemli olarak müdahale etmeyi, bir daha tekrar etmemesi için her kademede düzeltici ve önleyici faaliyetler yapmayı, Kalite Yönetim Sistemi ve politikamızı periyodik olarak gözden geçirerek ve geliştirerek etkinliğini artırmayı ERMAK A.Ş. olarak kendine ilke edinmiş bulunmaktayız.
Ürünler : Beton mikseri,silobas,beton santrali ve beton pompası
Adres : Organize san. böl. 18. cad. no:68 KAYSERİ
Telefon : +90 352 3221061
Firma Profili : HAZIR BETON DEMİR ÇİMENTO KİREÇ ALÇI BİMS BEYAZ ÇİMENTO DÖKME ÇİMENTO TAŞIMACILIĞI KİREMİT STROFOR ÇEŞİTLERİ HER TÜRLÜ İNŞAAT MALZEMELRİ MEVCUTTUR
Ürünler : HAZIR BETON DEMİR ÇİMENTO ALÇI KİREÇ DÖKME ÇİMENO
Adres : Nevşehir Avanos kalaba kasabası
Telefon : 03845612920
Firma Profili : HİDRO 8211; TEKNİK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK DEMİR SAC SAN.TİC.LTD.ŞTİ 1984 yılında Kayseride kurulan ve gelişme sürecini planlı ve istikrarlı bir şekilde gerçekleştirmekte olan firmamız , bu gayretin sonucu olarak sektöründe lider firma konumuna gelmiştir. Hizmet verdiğimiz 500 m2 kapalı alana sahip satış binamız müşteri talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamada, hareket alanımızı arttırmış stok ve servis bakımından tercih edilmede ayrıcalıklı bir konum sağlamıştır. Kırşehir de bulunan 1500 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda imalatı gerçekleştirilebilecek her türlü endüstriyel ve mobil aplikasyonlarda kullanılabilecek hidrolik ve pnomatik mamullerin derhal veya mümkün olabilen en kısa sürede müşteriye teslimini sağlayabilecek şekilde güçlü bir stoka sahip olan firmamız 1984 yılından beri hidrolik aksesuarlar, boru tesisat kelepçesi, emiş filtreleri, depo kapağı, yağ seviye göstergesi, Pnomatik eklem yer bağlantıları imalatı,fason pres, cnc, plastik-metal enjeksiyon, kaynak, torna, freze işleri, aynı zamanda enerji sektörüne yönelik bakır sıvama topraklama çubuğu ve bağlantı aparatları, bakır lama ve tel tutuculu ve plastik kablo taşıyıcı plon kroşe imalatı yapmaktadır. Satış ,pazarlama,proje,sevkiyat ve ithalat departmanlarının genç , dinamik ve aynı zamanda konusunda uzman kadrosu ile hizmet verdiği sektörün lokomotifi olmaya devam edecektir. Kayseri merkezli firmamız, tecrubeli kadrosu ile özel üretimlerinizi en hızlı şekilde sonuçlandırmakta ve gerek kalite gerek fiyat olarak sektörde ciddi anlamda yer kazanmıştır. Vizyonumuz HİDROLİK PNOMATİK ve ENERJİ sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. HİDRO TEKNİK, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır. "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. HİDRO TEKNİK, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak bir dünya markası olacaktır.
Ürünler : HİDROLİKEDEK PARÇALARI-PNÖMATİK- MİKSER VE BETON POMPASI Y
Adres : Yeni San. sitesi zuhal Cad. 2. sokak no:10 kayseri
Telefon : 03523313910
Firma Profili : Firmamiz 10 yildir Canada'da faliyet gostermektedir mantolama isini profosyonelce yapmaktadir.
Ürünler : komple dış cephe mantolama ve dizayn
Adres : 285 primrose gdn nw edmontom ab t5t0r1
Telefon : 780 2925015
Firma Profili : VOTORANTİM ÇİMENTO 1918 yılında kurulan, Votorantim Grubu, yıllık yaklaşık 30 milyar $ cirosu ve dünya genelinde 50.000 çalışanı ile Brezilya'daki en büyük şirketler grubundan birisi olup, Dünyanın öncü uluslararası şirketleri arasında yer almaktadır. Votorantim Grubu, yirmiden fazla ülkede yer alan ve finans sektörü ile birlikte çimento, beton, madencilik, metalurji (alüminyum, çinko ve nikel), demir, selüloz ve portakal suyuna kadar değişen alanlarda faaliyet göstermektedir. Daha önce Yibitaş Lafarge Çimento ve Cimpor Çimento San. ve tic. A.Ş. ünvanlarına sahip olan Votarantim Türkiye'nin ise temel faaliyet alanı çimento olmakla birlikte, beton ve agrega üretimi ve pazarlama faaliyetleri de gerçekleşmektedir. Doğrudan yabancı sermayeli bir şirket olan Votorantim Çimento, Türkiye'de faaliyetlerini Ankara Merkez Ofis, şubeleri ve iştiraklerindeki toplam yaklaşık 900 çalışanıyla; Ankara, Yozgat, Çorum ve Sivas'ta 4 entegre çimento fabrikası, Nevşehir ve Samsun'da 2 çimento öğütme paketleme tesisi, Ankara, Kapadokya ve Karadeniz Bölgelerindeki 17 hazır beton tesisi ile sürdürmektedir.
Ürünler : HAZIR BETON, AGREGA, ÇİMENTO
Adres : Başakpınar Ufuk Mah. Ertuğrulgazi 2. cad Talas
Telefon : 03524214400
Firma Profili : FİRMAMIZ 2007 YILINDA KAYSERİNİN YAHYALI İLÇESİNDE FALLİYETE BAŞLAMIŞ OLUP;2010 YILINDA KAYSERİ DEVELİYE;2011 YILINDA KAYSERİ YEŞİLHİSAR İLÇESİNE BETON SANTRALİ AÇARAK İNCESU VE NİĞDE İLÇELERİNE KADAR SEVKİYAT YAPMAKTADIR.AYRICA 2011 YILINDA YAHYALI DİKME KÖYÜNDE AKSU RES PROJESİNE SANTRAL KURULMUŞ OLUP; AYEN ENERJİYE AİT RES PROJESİ TAMAMLANMIŞTIR.2012 YILI İTİBARİ İLE YAHYALI,DEVELİ VE YEŞİLHİSAR 4 ADET BETON SANTRALİ 4 ADET BETON POMPASI,14 ARAÇLIK TRANSMİKSER İLE HIZLI KALİTELİ VE SORUNSUZ SEVKİYAT YAPMAKTADIR.FİRMAMIZ 2012 YILI İTİBARİ İLE DERİN ENERJİYE AİT;VE MEKİK GROUP TAŞERONLUĞUNDA YAPIMINA BAŞLANAN ÇAMLICA HESII PROJESİNİN BETON İŞİNİ ALMIŞ OLUP REFERANSLARINA BİR BÜYÜK PROJE DAHA EKLEMİŞTİR.FİRMAMIZDA 6 ADET DAMPERLİ KAMYON,45 TONLUK SUMITOMO EKSKAVATÖR,30 TONLUK EKSKAVATÖR,4 ADET KOMATSU YÜKLEYİCİ VE 3 ADET ÇEKİCİ SİLOBAZ.
Ürünler : HAZIR BETON,AGRERA ÜRETİMİ VE BİLUMUM İŞ MAKİNASI KİRALAMA
Adres : çevre yolu 2, km YAHYALI KAYSERİ
Telefon : 05307873334

Kayseri Beton Şirketleri'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.