Bursa Beton Firmaları
Firma Profili : Kuruluşundan itibaren modern çağın gereklerine uygun olarak yapılanan Bursa Çimento,Şirket Kültürü olarak baz aldığı,yönetim ve organizasyonda kurumsallaşma ilkesi ; Ülke ekonomisine katkı,şartların elverdiği en iyi karlılığın elde edilmesi,en son teknolojik gelişmelerin takibi ve uygulanması sureti ile , ortaklarının güvenlerinin güçlenmesi ve sahiplenme duygusunun kalıcı hale gelmesini ; Küçük tasarrufların ekonomiye kazandırılmasının en sağlıklı aracı , halka açık şirket felsefesinin güzel bir örneğini teşkil eden Şirketimiz sermaye yapısını idame ettirmeyi ; Gelişim ve değişim süreci içerisinde , küreselleşmenin getirdiği imkan ve fırsatlardan yararlanmayı ; Yeni ve farklı alanlarda kaliteli mal ve hizmet üreterek müşteri memnuniyetine odaklı oluşumların içinde bulunmayı ; Toplumsal ve çevresel değerlere saygılı olmayı ; Faaliyetlerinin her aşamasında çalışanlarının yaratıcılık ve katılımcılığının teşviki ve mensubiyet duygularının geliştirilmesini ; Vazgeçilmez bir MİSYON olarak kabul etmiştir.
Ürünler : Çimento
Adres : BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. PK:15 16451 Kestel / BURSA-TÜRKİYE Telefon:+90 (224) 372 15 60 (Pbx) Fax:+90 (224) 372 16 60
Telefon : 90 (224) 372 15 60
Firma Profili : ulubatlı hasan bulvarı
Ürünler :
Adres :
Telefon : 02241720041
Firma Profili : Firmamız, DOĞSAN GROSS MADENİ YAĞ CENTER SAN.TİC.LTD.ŞTİ. TOPTAN VE PERAKENDE olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız yapmış olduğu güçlü bağlantılar ve yüklü alımlar sayesinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmayı ilke edinmiştir. Firmamız çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, güçlü kadrosu ve sağlam altyapısı ile her geçen gün daha ileriye gitmektedir. Kısa zaman da TÜRKİYE de bulunan madeni yağ firmaları arasında ciddi bir pazar payına sahip olmuştur. Siz değerli müşterilerinden almış olduğu destekle her geçen gün daha da ileriye gitmektedir. KALİTE VE UYGUN FİYATTA TEK ADRES
Ürünler : CASTROL,MOBİL,SHELL,ELF,MOİL,TOTAL,MADENİYAĞ,OTOMOTİV,
Adres : beşevler küçük sanayi girişi ersan sok no:36 bankalar yanı
Telefon : 444 41 29
Firma Profili : 1987 yılındab beri bursa küçükbalıklı mh.kelebek sok.no4 adresinde kulu olan şirketimiz,2011 yılından itibaren halit bayramoğlu yapı malz.inş.ltd.şti. ünvanı ile faaliyetine devam etmektedir.
Ürünler : BURSA BETON,BURSA ÇİMENTO,YTONG
Adres : KÜÇÜKBALIKLI MH.KELEBEK SOK.NO:4 osmangazi/BURSA
Telefon : 02242156420
Firma Profili : İmeka Yapı, sektörde yeni bir firma olmasına rağmen son 2.5 yıl içerisinde önemli projelere imza atıyor. Yapı sektöründe pak siding, çatı kaplama ve ısı ses izolasyonu ağırlıklı çalışan imeka yapı tüm Bursalılara hizmet veriyor. Öztimurlar inşaat, Gencal İnşaat, Şenocak İnşaat, Çobanoğlu İnşaat, Barutçu İnşaat gibi önemli firmalar İmeka yapının birlikte çalıştığı firmalar arasında yer alıyor. İmeka Yapı; müşteri ihtiyaçları doğrultusunda pak siding i destekleyen taş görünümlü pvc levhalar üreten (Pak Form), ısı yalıtım levhaları (pak Board) ürünleriyle bina mimarisine uygun ve göze hitap eden başarılı uygulamalr yaparak kalıcı eserler ortaya koymaktadır. Bu rünlerle birlikte Pak Pen in verdiği tüm ürün garantilerini tüketiciye sunuyor.
Ürünler : Pak siding, pak pen, mantolama
Adres : Beşevler Yıldırım Caddesi No: 179/B Nilüfer
Telefon : 0224 452 75 72
Firma Profili : Q7
Ürünler : beton ,su ,kireç,kum,agrega
Adres : madenler karabacak mevki
Telefon : 252 7455
Firma Profili : BETON KATKI DOZAJLAMA TANKI Hazır beton taşıyan transmikser araçlarına, katkı dozajlaması, ( Redozlama) için yapılmakta olan , beton katkı dozajlama tankları 22 litre olup, elektro statik beyaz boya ile boyanıp, 220 derecede fırınlanmaktadır. Montaj yapımında titreşimi önleyen özel kauçuk takoz kullanılmaktadır. Sistem hava basıncı ile çalışmaktadır. Bekadot transmikser kullanıcılarına bir çok avantaj sağlar. Transmikser kullanıcılarının can güvenliğinin korunması. Dozajlama sistemi püskürtme yolu ile çalıştığı için katkının derinlikli olarak dağılması, homojen sağlaması ve betonun daha iyi korunması. Kullanılan katkıdan tasarrufun sağlanması. Su yerine katkının direk gözle istenilen miktarda kullanılması mukavemetin korunması . uzun seneler bakım gerektirmemesi . Transmikser aracı üzerinde aksesuar oluşturması.Garantili olması . Yerli üretim olduğundan ürün birim fiyatının uygun olması. Şirketimiz, kendisi tasarım yaparak ve kendi fabrikasında tamamı yerli parçalarla ileri bir teknoloji kullanarak, uzman kadrasuyla üretim yapmaktadır. Ürünlerimiz; faaliyet gösterdiğimiz sektörde büyük bir ihtiyaca cevap vermektedir. Ülkemizde yaşayan insanlarımızın ihtiyaçlarını ithal değil, yerli üretim ile karşılamaktır. Kısaca; üretmektir.
Ürünler : Beton Katkı Dozajlama Sistemi
Adres : Yavuzselim Mah. Barış Cad. 11.Yılmaz Sok. No:10 16280 Yıldırım / BURSA
Telefon : 02243677790
Firma Profili : Firmamız 1984 yılında Bursa'da ilk kez hazır beton santralini kurmuş ve faaliyete geçirmiştir. Başlangıçta 10 transmikser, 1 beton pompası ve 1 santralle çalışmaya başlayan tesisimizin kuruluş amacı; öncelikle taahhüt ettiğimiz işlerde sürat ve kaliteyi arttırmak için hazır beton kullanmaktı. Daha sonra Bursa'da bir talep yoğunluğu yaşandığından 1986 yılından sonra mikser, beton pompası ve kurulu santral sayımız hızla arttırılarak bugünlere gelinmiştir. Halihazırda ikisi 55 m3/st, ikisi 120 m3/st olmak üzere bilgisayarlı otomatik beton santrali, 8 adet çeşitli büyüklükte (60 m3/st ve 80 m3/st) beton pompası, 38 adet 6 ile 9 m3 lük taşıma kapasitelerinden miksere ihityaç duyulan diğer iş makinaları ve damperli kamyonlarla hizmete devam edilmekte olup, yıllık üretim kapasitesi 840.000 m3 tür. Hazır betonlar TSE normlarına göre hazırlanmakta olup döküm sahalarında gerekli numuneler alınarak modern aletlerle donatılmış, hazır beton laboratuvarlarımızda test edilmektedir. Çıkan test sonuçları ise anında çalıştığımız müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Böylece hazır betonun hazırlanışından döküm aşamasına ve dökümünden sonraki bakım aşamasına kadar tüm safhalarda kalite kontrolü yapılabilmektedir.
Ürünler :
Adres : Organize Sanayi Bölgesi Gri Cadde No:8 - 16159 - BURSA Telefon: (224)243 1181(3 Hat) - 243 6240 (2 Hat) Fax: (224)243 6242
Telefon :

Bursa Beton Şirketleri'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.