Kumcular Beton Santralleri
Firma Profili : İnsan hayatının, çevrenin ve doğal kaynakların korunması ve güvenliği için azami özeni göstermek. İnsan kaynaklarını destekleyerek çalışanların kalite bilincini geliştirmek, kişisel gelişimi sağlamak. Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımız arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlamak. Üretimden sevkiyata tüm safhalarda müşteri odaklı kaliteli hizmet ve mükemmellik prensiplerini sağlamak. Tüm organizasyonda, ortak kalite bakış açısını benimsetmek. Artı değer getiren tüm aktivitelerde devamlı gelişimi sağlamak için ekip çalışmalarını yürütmek. Müşterilerimiz ile bütünleşerek, ürünlerimizin kullanıldığı projelere ( yapılara ) kaliteli ürün yanında, kaliteli mühendislik hizmeti de sunmak. Ürün kalitesi ve güvenirliliğinin, insanların hayatı, yapıların ömrü ve kalitesi ile bağlantılı olduğunun bilinci ile çalışmak. Şirketimizin ve müşterilerimizin uzun vadeli ve sürekli başarısında en etkili faktör olduğuna inandığımız, ürün ve hizmet kalitemizin üstünlüğünü sürekli kılmak.
Ürünler :
Adres : Kumcular Beton Santralleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Eyüp Sultan Mah. Hacı Salih Cad. No:26 Samandıra İSTANBUL Tel: 0216 311 91 14 - Faks: 0216 311 91 22
Telefon : 0216 311 91 14
İstanbul ilinde yer alan Kumcular Beton Santralleri firması görüntülenmektedir.
Firma bilgileri kullanıcılar tarafından girilmektedir. Eğer bilgilerde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız silme / düzeltme için lütfen iletişim bölümünden bize mesaj atarak bildiriniz.
Siz de firmanızı kaydetmek isterseniz üst menüdeki firma ekle linkine tıklayarak kayıt yapabilirsiniz.