İzmir Beton Firmaları
Firma Profili : Beton vibratörü ve diger inşaat makinaların imalatı
Ürünler : beton vibratörü
Adres : kazımdirik mah.san.cad.no:17/4 bornova /izmir
Telefon : 0232 3438325
Firma Profili : Beton Vibratörleri Satış ve Servisi Beton dökümü işlemi sırasında beton içerisindeki havayı dışarı çıkararak betonun demir aralıklarına iyice yerleşmesini sağlar.Kullanımı kolay ve rahattır. Tek kişilik kullanım özelliğiyle zamandan tasarruf sağlar. Tel : +90 232 343 83 25 pbx - Faks : +90 232 343 83 26
Ürünler : beton vibratoru ,elektrikli vibrator ,benzinli vibrator ,el tipi vibrator,omuz askılı vibrator ,çanta tipi vibrator ,Yüksek frekanslı vibrator ,her türlü vibrator hortumu ,üretimi satışı ve servisiTüm ürünlerde yetkili servislik.
Adres : kazımdirik mah san cad no 17 bornova YAŞAR UNIVERSİTESİ tam karşı sokağı ,İZMİR
Telefon : 2323438325
Firma Profili : KÜÇÜKOĞLU MAKİNE İNŞ. SAN VE TİC.LDT ŞTİ. Firmamız her türlü inşaat makinaları beton vibratorleri ve hortumları yedek parçaları satış servis hizmetiyle sizlerin yanındadır. Yüksek kalitede beton üretimi için, aşırı yüke dayanıklı, yüksek performanslı motorlar. Elektrikli modellerde, yüksek korumalı sargılar, aşırı yüke dayanıklı elektrik tesisatı, ergonomik kullanım. Vibratorle Yerleştirme - Sıkıştırma - Vibrasyon önemi çok büyüktür.... Kalıba dökülen betonu, kalıbın her tarafına yaymak, donatıları iyice sarmasını sağlamak ve hava boşluklarını dışarıya çıkararak doluluğu artırmak için vibratörle sıkıştırmak gerekmektedir.Vibrasyonun esası, betonu kuvvetli bir şekilde titreşime tabi tutmaktır. Deprem yönetmeliğinde belirtildiği üzere, her tür beton sınıfında, yerleştirme aşamasında vibratör kullanmak mecburidir. Şantiyelerde betonun vibrasyonu için kullanılan vibratörler üç tiptir: İçten Titreticiler: Bir diğer adı da Dalıcı Vibratör olan ve en çok kullanılan vibratör tipidir. Vibratör, titreyen bir metal iğne ve ona, güç kaynağından hareket gücü ileten, hortum içindeki esnek bir bağlantı şaftından oluşur. Titreşimli iğne beton içindeki en büyük agrega boyutu, betonun kıvamı, kalıp ve donatı durumuna göre değişik çaplarda olabilir. Dıştan Titreticiler: Kalıp Vibratörleri diye de adlandırılan ve kalıba dıştan monte edilerek kullanılan vibratörlerdir. VİBRATOR BİZİM İŞİMİZDİR,
Ürünler : BETON VİBRATÖRÜ İZMİR,kompaktor,yerden kumandalı vinç,perdah makinası
Adres : kazımdirik mah san cad no 17 bornova izmir
Telefon : 2323438325
Firma Profili :
Ürünler : YAPI MALZEMELERİ
Adres : ATATÜRK CAD.NO40/601 ALSANCAK
Telefon : 02324653501
Firma Profili : beton sektöründe genel olarak tüm gereksinimleri istekte bulunan firmalar ave şahıslara hızlı servis verebilmek
Ürünler : beton vibratörleri,vibrasyon
Adres : 1145/12 sokak no:23 yenişehir-izmir
Telefon : 02323438316
Firma Profili : 1975 ve 1977 nuh çimento' da klinger ügütme degirmeni'nin tahrik grubu revizyonu,ayna degişmesi ve farin degirmeninin muhtelif bakımları elektro filtrenin reviryonu.sahil çimento stok silolarının imalat ve montajı.1000 tonluk 2 adet yakıt tankı imalat ve montajı. 1976 izmir çimentaş'da kömür bacası imalat ve montajı.600 tonluk yakıt tankı imalat ve montajı. 1986 da Aslam çimentodan 1 adet 16 ton kapasiteli çimanto degirmani d montaj ederek izmir gazbeton a çalışır durumda montajı.1 adet çimento degirmeni öztüre kireç bergama fabrikasına montajı. 1987 çimentaş kömür kurutma ve ügütme tesisi imalat ve montajı. 1993 de limak adına akhisar sigara fabrikasının 50.000 mƈ çelik kontriksion imalat ve montajı+yagmur deresi imalat ve montajı. 1994 izmir çigli tekel tütün depolarının yan çephe imalat ve montajları 10.000 adet tütün ranzaları imalatı. 1999 ankara çimentoda ham madde besleme elevator kulesi ve elevatorün montajı. 2002 ve 2008 öztüre holding' kireç fırını komple revizyon ve yakıt ve boru dizaynları.fuga tesisi imalat ve montajı.torbalı tesisinde bilimum makina montajları+2 adet idrat tesisi komple imalat montajı ve komple çalısır teslim edilmesi.kemalpaşa da gerence yapı malzemelerine,mıcır ügütme tesisi+fuga ve fayans tesisi 2 adet 100 tonluk silo imalat montajı komple çalısır durumda teslimatı.
Ürünler : beton santrali,taş kırma ve mıcır tesisi,çimento fırın revizyonu,muhtelif makina bakım ve revizyonları anahtar teslimi yapılır.bilgilerinize arz ederiz.
Adres : 206/68 sok. no:2 buca/İZMİR
Telefon : 0232 453 87 73
Firma Profili : FİRMAMIZ 2001 YILINDAN BERİ SÖVE, HAZIR KARTONPİYER, YALI BASKI, SİDİNG, SÜTUN, DENİZLİK, SİLME, PREKAST ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPMAKTADIR. XPS VE EPS HAMMADDELERİNİ KULLANMAKTAYIZ. SON DERECE KALİTELİ ÜRÜNLER İÇİN ARAYINIZ.
Ürünler : SÖVE, HAZIR KARTONPİYER, YALI BASKI, SİDİNG, SÜTUN, DENİZLİK, SİLME, PREKAST ÜRETİMİ VE SATIŞI
Adres : 11 sok. no:20/a ÜÇKUYULAR-
Telefon : 0-232-2484635
Firma Profili : Polikarbon.org sitesinde polikarbon ve polikarbonat ürünler hakkında bilgiler bulabilir. Dış cephe yalıtımı ve mantolama malzemesi olarak polikarbon kullanan firmaları bulabilirsiniz.
Ürünler : polikarbon, polikarbonat, polikarbon levhalar
Adres : polikarbon.org
Telefon :

İzmir Beton Şirketleri'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.